آموز ش باز کردن توالت فرنگی

باز کردن توالت فرنگی 09129224641

تلمبه دستی فنجانیقیفی
تلمبه دستیتان را گرم نمایید : تلمبه دستی های شق و سفت به خوبی انواع نرم و انعطاف پذیر کار نمی کنند. تلمبه دستیتان را قبل از استفاده زیر آب گرم بگذارید. این امر لاستیک آن را نرم می کند; امری که به شما کمک می کند که کاملا فاضلاب راه کاسه توالت فرنگی را بدون وجود سوراخ و منفذ قابل رویت مابین آن و تلمبه دستی کاملا بپوشانید.

بدرستی تلمبه بزنید : تلمبه دستی را به فاضلاب راه کاسه توالت بچسبانید ;طوری که کاملا سوراخ آن را بپوشاند. اغلب مردم در هنگام تلمبه زنی فقط به فشار پایین بردن تلمبه توجه دارند.در حالی که عقب زدن آن هم کاملا مهم است.چند ضربه خوب بالا و پایین به تلمبه وارد کنید و آبریز(flusher) آب تحت فشار را باز کنید.اگر آب کاسه توالت زلال شد,شما با موفقیت گرفتگی آن را بر طرف کرده اید.
اگ

آب کاسه توالت فرنگی دوباره شروع به بالا آمدن کرد, دریچه آبراه را ببندید تا آب وارد آن نشود. تلمبه زنی را تکرار کنید و توالی باز کردن آبریز و ایجاد جریان آب پرفشار را تا باز کردن کامل توالت فرنگی ادامه دهید.

اموزش باز کردن توالت فرنگی

راز درگوشی لوله کش:آب داغ و پاک کننده ظرفشویی اضافه نمایید. قبل از اینکه شروع به تلمبه زنی کنید, چند فنجان آب داغ را به داخل کاسه توالت بریزید. بعد از انجام این کار چند دقیقه ای را منتظر بمانید.در ریختن آرام آن,گرما شروع به باز کردن موادی که عامل گرفتگی هستند,می کند.وقتی این کار با تلمبه زنی همراه شود, رفع گرفتگی توالت فرنگی خیلی,خیلی راحت تر خواهد بود. گرمای حاصل از آب داغ گاهی وقت ها بدون تلمبه زنی گرفتگی را بر طرف می کند و بنابراین استفاده از آن تاکتیک خوبی برای مواقعی است که شما در خانه دوستتان هستید و تمایل ندارید که با دستپاچگی و خجالت حاصل از درخواست تلمبه دستی مواجه شوید.

همچنین پاک کننده ماشین ظرفشویی را اضافه کرده و اجازه دهید با آب داغ مخلوط شود.صابون بخوبی می تواند به رفع گرفتگی ها کمک نماید.

برای گرفتگی های شدیدتر از دیلم استفاده کنید:اگر پمپ دستی کار نمی کند,  گرفتگی را با دیلم برطرف نمایید.دیلم وسیله ای کابل مانند است که شما از طریق سوراخ توالت به آن حرکتی مارپیچی می دهید;حرکتی که کمک می کند تا گرفتگی برطرف شود.دیلم در اغلب ابزار فروشی ها یافت می شود. و

در آخر در صورت نیاز با ما تماس بگیرید   09129224641