تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

برای افراد معلول ، افراد دارای کمردرد و دیسک کمر ، آرتوروز و زانو درد با توجه به مشکلات مفاصل و لگن بخصوص در سنین بالاتر در بین ایرانیان به علت روش سنتی و نا صحیح استفاده از توالت ایرانی بخاطر جمع شدن بیش از حد زانو بر آن شدیم تا روشی کم هزینه و بدون تخریب ارائه دهیم. در روشهای متداول توالت ایرانی پس از تخریب کامل کف توالت و سرامیک ها و کاشیها ، توالت ایرانی خارج می شود پس از قیرگونی و لوله کشی ، کف و دیوارها مجددا کاشی می گردد و توالت فرنگی نصب می گردد و این پروسه از 2 تا 5 میلیون تومان هزینه برمیدارد ولی در روش ما هیچ تخریب و کاشی کاری صورت نمی گیرد و با هزینه زیر 1 میلیون و یک روزه کار به انجام میرسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس حاصل فرمایید

شماره تماس 09129224641

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با متد جدید

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با متد جدید

به اطلاع مشتریان عزیز میرسونم که برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب به جای سنگ زیر از نوعی پلاستیک فشرده استفاده میشه که خواص ریر رو داره:

بسیار مقاوم تر از سنگ

رنگ کاملا سفید یک دست

قطر و وزن کمتر نسبت به سنگ

برش بدون سر و صدا و با سرعت بالا

در صورت نیاز به جمع آوری بسیار سریع‌تر وتمیزتر نسبت به سنگ جمع آوری میشود

شماره تماس  09129224641

تغییر کاربری توالت ایرانی به فرنگی

 نصب توالت فرنگی تاشو دیواری بر روی توالت ایرانی معمولی

نصب توالت فرنگی دیواری تاشو

برای افراد معلول ، افراد دارای کمردرد و دیسک کمر ، آرتوروز و زانو درد . کافیست با ما تماس گرفته و نوع توالت فرنگی دیواری تاشو خود را اعلام کنید.سرویسکاران ما به سرعت در محل حاضر شده ، توالت فرنگی دیواری تاشو را نصب کرده و هزینه توالت فرنگی و نصب آن به صورت حضوری دریافت می گردد.

نصب توالت فرنگی معمولی بر روی توالت ایرانی

یکی دیگری از خدمات شرکت ، نصب توالت فرنگی معمولی بر روی توالت ایرانی بدون تخریب می باشد.به این صورت که بدون تخریب توالت ایرانی ، روی آن با ملات پوشانده شده و سکوی کوچکی ایجاد می گردد.سپس توالت فرنگی بر روی آن نصب می شود.

09129224641

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تخریب کامل و کاشیکاری کف

علاوه بر تبدیل ایرانی به فرنگی بدون تخریب روش با تخریب ایرانی و کاشیکاری را هم انجام میدهیم طبق دستور مشتری. قابل ذکر است که ما اینکار را با حداقل خرابی و ریخت و پاش انجام میدهیم و یکروزه کار را تحویل میدهیم و صفر تا صد لوازم و حتی سرامیک را همراه خود می آوریم . فقط گوشی را دست بگیرید روی مبل تکیه بدهید با ما تماس بگیرید کار انجام شده کف تمیز شده و تقدیم می شود. متاسفانه برخی همکاران ما خرید بسیاری از اقلام را به مشتری می سپارند مانند چسب و شلنگ و شیر پیسوار و… ولی ما از شما میخواهیم سریال مورد علاقه خود را تماشا کنید تا کار تمام شود!!

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تهران

چند نکته تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

1-زیر سنگ کارگذاشته شده تماما لوله کشی شده ، کسی نیاد براتون نصب کنه سنگ رو بذاره فرنگی هم روش و برو که رفتیم!! اصول داره همه آب کفشور و فاضلاب توسط لوله کشی دقیق به داخل فاضلاب ریخته میشه با ما تماس بگیرید

2-لوله کشی آب سیفون فرنگی هم به عهده خودمونه هیچ هزینه اضافی هم گرفته نمیشه.

3- از صفر تا صد لوازم از جمله مصالح،لوله ها،شیرها،اتصالات،بوگیر فرنگی،شیلنگ دو سر مهره،…خلاصه همه چیز با ماست! برخی از همکاران متاسفانه با یک انبردست تشریف میارن و شما باید بری اینور و اونور دنبال خرید این اقلام! نه برادر من این روش ما نیست. ما به فکر راحتی مشتری هستیم.

4-همه کارهای ما حتی توالت فرنگی هم که خودمون میاریم تحت ضمانت ماست خیالتون راحت.

5-سرویسکار متخصص برای نصب میاد ، درک میکنم که منزل هر کسی حرمت داره منظور اینکه هر کسی بیاد خونه شما برای کار آدم خانواده داریه و حرمت و احترام همیشه حرف اول رو میزنه بعد کیفیت کار.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.