حفر چاه در خانه حادثه آفرید

حفر چاه در خانه حادثه آفرید

خطر حفر چاه

 

جلال ملکی سخنگوی اتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بااشاره بهمرگ ۴جوان در حادثه گرفتاری در چاه اظهار داشت:حادثه در ساعت۱۹:۲۱شب گذشته در خیابان ولیعصر کوچه اسعدی اتفاق افتادکه ۳ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه حفر چاه در قهوه خانه نیمه تعطیل طبقه منهای ۳ ساختمان ۳ طبقه حادثه آفرید، تاکید کرد:۴جوان که احتمال زیاد از عوامل قهوه خانه بودند مشغول حفاری چاهی به عمق حدودا ۸متر بود که در چاه گرفتار می شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت:آتش نشانان  به محض ورود، متوجه گازهای سمی در این چاه می شوند که بعداز ایمن سازی لازم، ۴جوان گرفتار در چاه را که جان خود را از دست داده بودند،خارج و تحویل عوامل اورژانس می دهند.

ملکی با بیان اینکه علت حادثه به احتمال زیادگاز گرفتگی بوده، تاکید کرد:.ساعت۴:۲۲ عملیات به پایان رسید و محل تحویل عوامل انتظامی شد.

حادثه ای دیگر

ملکی گفت: به دلیل حفر چاه در خانه و رعایت نکردن نکات ایمنی، مالک خانه به داخل چاه سقوط کرد و صدمه دید.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران، در گفت و گو با خانه پاک از سقوط فردی به داخل چاه خبر داد و گفت: ساعت ۲۰:۲۳ شب گذشته با اعلام خبر سقوط فردی به داخل چاه، آتش‌نشانان سه ایستگاه به خیابان شهید بروجردی، خیابان سعیدی اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: با حضور آتش‌نشانان درمحل مشخص شد در اتاق یک خانه سه طبقه قدیمی که خالی از سکنه بود، برای آزمایش خاک چاهی به عمق ۲۲ متر حفر شده است.

ملکی بیان داشت: مالک خانه که مردی ۴۰ ساله بود با ورود به خانه، به علت رعایت نکردن نکات ایمنی و استفاده نکردن از درپوش مناسب برای چاه، به داخل آن سقوط کرده و دچار آسیب‌دیدگی شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در پایان گفت: آتش‌نشانان با نجات صاحب‌خانه از داخل چاه، وی را به عوامل اورژانس تحویل دادند و عملیات خود را در ساعت ۲۱:۴۵ به پایان رساندند.

منبع:خبرگزاری برنا