از بین بردن بوی بد فاضلاب

مشکل شما بوی بد فاضلاب است شما به دنبال مایع یا پودری برای رفع بو هستید وقت خود را هدر ندهید.مشکل شما اینگونه حل نمی شود ریشه مشکل از چاه فاضلاب ، لوله های فاضلاب ، سیفون ها و تاسیسات دیگر است. فقط با یک تماس ریشه مشکل را پیدا می کنیم در صورت صلاحدید شما مشکل بوی فاضلاب را حل می کنیم. تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شما.

آیا از بوی بد فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه و سایر نقاط ساختمان خسته شده اید؟

چاره کار نزد ماست. رفع بوی بد و زننده سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه به صورت 100% تضمینی و در زمان کمتر از یک ساعت و با هزینه ای بسیار ناچیز بدون خرابی فقط با یک تماس با مرکز ما برای همیشه از شر بوی بد و گازهای سمی و مضر که سلامت شما شهروندان عزیز را تهدید می کند خلاص شوید.

از بین بردن بوی بد فاضلاب 09129224641

از بین بردن بوی بد فاضلاب منتشر شده در فضای خانه که ناشی از نشت گاز سمی و گاز فاضلاب به داخل خانه است راه و روش هایی دارد که در ادامه این مطلب برایتان خواهیم گفت.

دلیل بوی بد فاضلاب در خانه چیست؟ بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی به مشام برسد.می تواند بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد. همانطور که شما هم احساس کرده اید این بو می تواند بویی شبیه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده داشته باشد.می تواند در آشپزخانه ، توالت ، حمام و یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد.

دلیل بوی بد چاه فاضلاب چیست؟

با تجزیه فاضلاب درون چاه توسط باکتری ها گازهایی از جمله متان، آمونیاک و … تولید می شود که به آن ها گازهای سپتیک می گویند. این گازها سمی هستند و می توانند در غلظت های بالا به سیستم تنفسی آسیب وارد کنند و سبب مرگ و میر شوند. اما در غلظت های پایین تر، بوی بد این گازها که از طریق لوله های فاضلاب پراکنده می شوند استشمام می شود.

چگونه می توان بوی بد چاه فاضلاب را مهار کرد؟

حتما این جریان برای شما هم بارها اتفاق افتاده که کل آشپزخانه ی خود را تمیز کرده اید و آلودگی ها را از هر گوشه و کنار آن زدوده اید، اما باز هم وقتی از کنار سینک رد می شوید، بوی ناخوشایندی به مشام تان می رسد. این بو احتمالا از بقایای مواد غذایی ناشی می شود که در سیستم لوله و فاضلاب سینک تان گیر کرده و فاسد شده است.

برای آنکه بتوانیم بوی بد چاه فاضلاب را مهار کنیم ابتدا لازم است بدانیم دلایل انتشار این بو در ساختمان یا محیط بیرون آن چیست؟ به این ترتیب می توان با انجام چند ترفند مانع از انتشار گازهای فاضلاب شد که ترکیب این گازها بوی مشمئزکننده ای دارد و بعضا سمی هستند.

رفع بوی بد فاضلاب در تهران

 از بین بردن بوی بد فاضلاب09129224641

از بین بردن بوی بد فاضلاب منتشر شده در فضای خانه که ناشی از نشت گاز سمی و گاز فاضلاب به داخل خانه است راه و روش هایی دارد که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

چگونه بوی بد فاضلاب در خانه را از بین ببریم؟

راه اول:

یک چهارم تا یک دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریزید. یک دوم پیمانه سرکه سفید هم به آن بیفزایید. آنرا در فاضلاب بریزید و در فاضلاب را بپوشانید.

راه از بین بردن بوی بد فاضلاب ، از بین بردن بوی بد فاضلاب خانه ، از بین بردن بوی بد فاضلاب توالت

راه دوم:

یک کیلو آهک را با ۱۰ لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده آن را نه برای مدتی کوتاه برای مدتی دراز در دستشویی تخلیه نمایید.

راه سوم:

ترکیب نمک و جوش شیرین، محلول بسیار قوی و از بین‌برنده بوی بد فاضلاب است. یک لیوان نمک و یک لیوان جوش‌شیرین را به همراه یک کتری آب‌جوش به داخل چاه فاضلاب بریزید تا از بیرون زدن بوی نامطلوب آن جلوگیری کنید.

شترگلو

شترگلو لوله ای خمیده است که در لوله کشی ساختمان مانع از خروج گازهای درون چاه می شود اما وقتی می تواند کار خود را به درستی انجام دهد که درون آن آب باشد.

با وجود آب در شترگلو، گازهای درون چاه به هنگام عبور از شترگلو در آب آن حل شده و دیگر بوی نامطلوب آن را حس نمی کنید اما در شترگلویی ک فاقد آب است گازها به راحتی عبور کرده و پراکنده می شوند.

اما گاهی با وجود شترگلو هم بوی بد چاه فاضلاب به مشام می رسد. در این صورت لازم است مقداری آب درون آن ریخته شود تا بتواند مانع انتشار گازهای سمی تولیدی چاه شود.

فلاش تانک

گاهی مواد زائد درون شترگلو درون آن انباشته می شوند و خارج نمی شوند که این خود می تواند سبب انتشار بوی نامطبوع در محیط شود.سیستم لوله کشی هواکش ونتبایستی این مواد در هر بار استفاده از توالت یا ظرف شویی از درون شترگلو خارج شوند. برای خروج مواد اضافی که در شتر گلو گیر افتاد از فلاش تانک استفاده می شود. فلش تانک کمک می کند تا مواد درون شترگلو به سمت چاه حرکت کنند و بوی بدی از آن ها منتشر نشود.

همچنین آب درون شترگلو نیز خود می تواند سبب بوی بد محیط باشد زیرا گازهای فاضلاب را در خود حل می کند. فلاش تانک آب درون شترگو را نیز عوض می کند.

اما راه حل چیست؟

برخی برای از بین بردن بوی بد چاه فاضلاب از نفت استفاده می کنند اما نفت می تواند باکتری های تجزیه کننده فاضلاب را نیز از بین ببرد. با حذف این باکتری ها فاضلاب دیگر تجزیه نمی شود و در چاه انباشت می شود. اما با انباشت فاضلاب در چاه آب های ورودی نیز دیگر راه نفوذ خود به درون زمین را از دست می دهند و چاه پر می شود. به این ترتیب استفاده از نفت سبب شد تا چاه به مرور پر شود و لازم است برای تخلیه چاه اقدام نمایید.

رفع بوی بد فاضلاب با سیستم لوله کشی هواکش ونت

یکی از پیشرفت های لوله کشی فاضلاب استفاده از سیستم لوله کشی هواکش ونت می باشد.

از جمله وظایف لوله کشی هواکش ونت جلوگیری کردن از تخلیه آب سیفون و همچنین راحت تر کردن تخلیه فاضلاب با برقراری تعادل در فشار هوای داخل لوله می باشد. فشار هوای درون لوله های فاضلاب باید با فشار هوای جو برابر باشد و کار اصلی سیستم لوله کشی ونت نیز همین است.

یکی از مزایای استفاده از لوله های فاضلاب این است که می توان با ثابت نگه داشتن شبکه فشار هوای داخل لوله ها و همچنین کم کردن قطر لوله فاضلاب، تعداد بیشتری از وسایل بهداشتی را در یک لوله فاضلاب تخلیه نمود.

سیستم لوله کشی هواکش ونت چگونه در رفع بوی بد فاضلاب تاثیر دارد؟

از جمله وظایف شتر گلوی تعبیه شده در سیفون این است که از ورود گاز های نامطبوع به فضای درون خانه جلوگیری می کند و بوی بد فاضلاب را از بین می برد، اما به شرطی که آب درون سیفون قبل از تمام شدن تخلیه شود و آب تمیز جایگزین آن گردد. گاز های نامطبوع قبل از ورود به فضای خانه درون آب سیفون حل شده و بوی بد فاضلاب از بین می رود.

اگر از سیستم لوله کشی هواکشی ونت استفاده نشود، سبب از بین رفتن آب درون سیفون می گردد. اگر از سیستم هواکش ونت استفاده شود، دیگر آب درون سیفون از بین نخواهد رفت و این باعث می شود که دیگر بوی نامطبوعی از توالت به داخل منزل راه پیدا نکند.

[ شرکت تهران پاک : لوله بازکنی تهران، لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی جنوب تهران، لوله بازکنی شرق تهران و…]

رفع بوی بد چاه فاضلاب غرب تهران , رفع بوی بد چاه فاضلاب شرق تهران , رفع بوی بد چاه فاضلاب شمال تهران , رفع بوی بد چاه فاضلاب جنوب تهران , رفع بوی بد چاه فاضلاب کرج  09129224641