توالت فرنگی در طول زمان دچار خرابی می شود و احتیاج به سرویس دارد و پیشنهاد می شود رفع اشکال و سرویس توالت فرنگی حتما توسط متخصص انجام شود تا دچار زیان نشوید . عمده ترین خرابی مربوط به گرفتگی لوله توالت فرنگی است که در اثر افتادن اشیا مانند گوشی موبایل ، طلا و اشیاء قیمتی و دستمال کاغذی به داخل خروجی می باشد .

از دیگر اشکالات نیز می توان به عمل نکردن صحیح سیفون اشاره کرد که باعث پخش شدن بوی نا مطبوع و همچنین عدم تخلیه صحیح توالت فرنگی می شود . از دلایل خرابی سیفون توالت فرنگی می توان به مواردی مثل کم بودن حجم آب داخل تانک فرنگی ،خرابی فلوتر ، خرابی پمپ تخلیه ، خرابی پرکن و یا مشکلات پیچ ها و اتصالات داخلی می باشد که معمولا در زمان نصب اتفاق می افتد .

گاهی اتفاق می افتد که آب داخل توالت با سرعت کم تخلیه می شود و فشار لازم را ندارد ،این مشکل اقلب مربوط به شترگلو می شود که یا زاویه مناسب را ندارد و یا به جهت محدودیت فضا و انتخاب آکس غیر مناسب از زانویی در اتصالات استفاده شده .

نشتی توالت فرنگی نیز معمولا از اتصالات درونی اتفاق می افتد و حتی ممکن است به دلیل فرسوده شدن اتصالات و لوله کشی باشد که در این صورت باید آنها را تعویض نمود .

به هر حال عدم کار کرد صحیح توالت فرنگی شما هر دلیلی داشته باشد کارشناسان لوله بازکنی تهران می توانند آن را در کوتاه ترین زمان تشخیص دهند و جهت رفع آن اقدام کنند . پس با دفاتر ما در منطقه خودتان تماس بگیرید و با خیال راحت از خدمات سرویس توالت فرنگی استفاده نمایید .

تعمیر ،تعویض، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی شبانه روزی در کمترین زمان

اگر به تازگی تصمیم به خرید و نصب توالت فرنگی گرفته اید آن را به ما بسپارید و ترجیحا قبل از خرید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید . بسیار مهم است که بدانید آکس لوله خروجی فاضلاب چه اندازه ای دارد و فاصله آن از دیوار چقدر است تا بتوانید توالتی را انتخاب کنید که با آن تطابق داشته باشد و نیاز به استفاده از اتصالات اضافی نداشته باشید .

چنانچه نصب توالت فرنگی جدید را کارشناسان ما برای شما انجام دهند با رعایت اصول و استانداردهای معمول عمر توالت شما بالا رفته و دیرتر نیاز به سرویس توالت فرنگی پیدا می کنید .

تعمیر توالت فرنگی | سرویس توالت فرنگی| تعویض سیفون توالت | رفع نشتی توالت فرنگی| تعویض توالت فرنگی| رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی

تعمیر سیفون توالت فرنگی

 تعمیر سیفون توالت فرنگی 

خراب‌بودن سیفون توالت فرنگی و معمولی می‌تواند مقدار زیادی از آب را به هدر دهد. این خرابی و در نتیجه انتقال آب از مخزن به چاه ممکن است آنقدر مستمر و بدون صدا باشد که توجه شما را به خود جلب نکرده و مدت زمان طولانی ادامه یابد. لذا در صورتی که به مصرف بیش از حد آب در قبض مربوط مشکوک شدید، سیفون‌ها را نیز بازدید کنید. برای امتحان در مورد فلاش تانک‌ها، می‌توانید در آب داخل مخزن آنها چند قطره جوهر ریخته و در واقع آب داخل آن را رنگی کنید. حال در صورت وجود هرگونه اشکالی در کارکرد شناور و اجزای دیگر و در نتیجه انتقال آب به داخل چاه، سیر آب رنگی روان به صورت خطی بر روی سطح کاسه نمایان خواهد شد. به این ترتیب با اطمینان، به تعمیر و رفع مشکل اقدام کنید. البته این کار نیاز به بازدید چندساعته دارد.