باز کردن و رفع گرفتگی سیفون و چاه توالت فرنگی نصب-تعمیرات و سرویس

سایر خدمات ما :
  تعمیرات انواع توالت فرنگی و دستشویی ،رفع مشکلات سیفون و چاه ، تعویض ایرانی به فرنگی و نصب

سرویس توالت فرنگی

  لوله بازکنی ، باز کردن و رفع گرفتگی توالت فرنگی،دستشویی و انواع سرویس های بهداشتی ، تعمیر توالت فرنگی ( علت گیر کردن سیفون و لوله توالت و طریقه باز کردن چاه دستشویی ) و رفع گرفتگی چاه ، حتی روزهای تعطیل 
  لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی ، تعمیر سیفون توالت ، رفع گرفتگی و تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان در تهران
  انشعاب فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری
  رفع بوی نامطبوع چاه توالت فرنگی ، سرویس حمام ، چاه فاضلاب و دستشویی پس از تعمیر سیفون توالت فرنگی
  نقاشی ساختمان
 رفع نم ، از بین بردن رطوبت و نم گچ دیوار و چکه سقف و دیوار در تهران و تعمیر گچکاری
  کلیه امور بنایی
  تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله یا نشت توالت فرنگی با دستگاه نشت یاب فراصوتی و رفع و تعمیر آن

 سرویس توالت فرنگی

نصب انواع فرنگیرفع گرفتگی چاه توالت فرنگی و تعمیر ۰۹۱۲۹۲۲۴۶۴۱

سرویس توالت فرنگی خراب

تعمیر توالت فرنگی | سرویس توالت فرنگی| تعویض سیفون توالت | رفع نشتی توالت فرنگی| تعویض توالت فرنگی| رفع مشکل تخلیه ضعیف توالت فرنگی

توالت فرنگی در طول زمان دچار خرابی می شود و احتیاج به سرویس دارد و پیشنهاد می شود رفع اشکال و سرویس توالت فرنگی حتما توسط متخصص انجام شود تا دچار زیان نشوید . عمده ترین خرابی مربوط به گرفتگی لوله توالت فرنگی است که در اثر افتادن اشیا مانند گوشی موبایل ، طلا و اشیاء قیمتی و دستمال کاغذی به داخل خروجی می باشد .

از دیگر اشکالات نیز می توان به عمل نکردن صحیح سیفون اشاره کرد که باعث پخش شدن بوی نا مطبوع و همچنین عدم تخلیه صحیح توالت فرنگی می شود . از دلایل خرابی سیفون توالت فرنگی می توان به مواردی مثل کم بودن حجم آب داخل تانک فرنگی ،خرابی فلوتر ، خرابی پمپ تخلیه ، خرابی پرکن و یا مشکلات پیچ ها و اتصالات داخلی می باشد که معمولا در زمان نصب اتفاق می افتد .

گاهی اتفاق می افتد که آب داخل توالت با سرعت کم تخلیه می شود و فشار لازم را ندارد ،این مشکل اقلب مربوط به شترگلو می شود که یا زاویه مناسب را ندارد و یا به جهت محدودیت فضا و انتخاب آکس غیر مناسب از زانویی در اتصالات استفاده شده .

نشتی توالت فرنگی نیز معمولا از اتصالات درونی اتفاق می افتد و حتی ممکن است به دلیل فرسوده شدن اتصالات و لوله کشی باشد که در این صورت باید آنها را تعویض نمود .

به هر حال عدم کار کرد صحیح توالت فرنگی شما هر دلیلی داشته باشد کارشناسان لوله بازکنی تهران می توانند آن را در کوتاه ترین زمان تشخیص دهند و جهت رفع آن اقدام کنند . پس با دفاتر ما در منطقه خودتان تماس بگیرید و با خیال راحت از خدمات سرویس توالت فرنگی استفاده نمایید .