لوله بازکنی تهران پاک ۰۹۱۲۹۲۲۴۶۴۱

اماده عقد قرار داد  با تمام شرکتها دولتی و خصوصی،ارگان ها ، صنایع، بیمارستان ها ،هتل ها، کارگاه ها آماده هرگونه همکاری با مشتریان، صاحبان کارخانه‎ها، ادارات، سازمان‎ها، برج‎ها و ساختمان‎های آپارتمانی و ویلایی در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران را دارد. این شرکت آمادگی عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی را دارد؛ ضمنا ما به عنوان همراهان همیشگی شما، آمادگی ارائه مشاوره رایگان در رمینه  ،لوله بازکنی ، بصورت تلفنی و حضوری برای شما مشتریان عزیز را داریم. برای دریافت مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید. 09129224641

استفاده کادر مجرب وبا تجربه

  • با توجه به تخصصی که  نیروهای شرکت تهران پاک دارند می تواند واقعا در حل مشکل و رفع ایراد بوجود آمده موثر باشد.
  • تخصص نیرو باعت مضاف شدن ایراد و هزینه مجدد برای شما نمی شود.
  • سوم اینکه داشتن مجوز یعنی سلامت شخصی و اجتماعی، یعنی تایید تخصص، یعنی داشتن مکانی معلوم جهت مراجعات احتمالی بعدی و از همه مهمتر آشنا بودن وی به نکات ایمنی برای خود وی و ما و حتی اشخاص ثالث
  • لوله بازکنی 09129224641

دلایل مهم گرفتگی لوله

از عامل های اصلی گرفتگی لوله ها متعددی مثل مو ، پلاستیک ،چربی های متعدد (مانند چربی های ظروف غدا پس از شستشو) تجمع چربی ها,خس وخاشاک میوه ها,و لجن فاضلابی در مسیر لوله ها که اغلب به صورت سیفون و یا ۹۰ درجه و در محل تبدیل لوله و یا سه راهی اتفاق می افتد.

لوله بازکنی

لوله بازکنی 09129224641

ما معتقدیم که برای ماندگاری در رقابت پایدار باید به بهترین شکل عمل کرد و حفظ مشتریان را در اولویت کاری قرار داد و زمان ارائه خدمات را بهینه کرد و قیمت خدمات را عادلانه و مناسب تعیین کرد.

لوله بازکنی انواع لوله های فاضلاب حمام دستشویی و توالت

لوله بازکنی توالت فرنگی

لوله بازکنی با ابزارهای حرفه ای،حضور فوری در محل

لوله بازکنی با نیروهای متخصص

لوله بازکنی تضمینی و بدون خرابی تحویل فوری کار

لوله بازکنی با نازلترین قیمت ، شبانه روزی

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی در تهران را در سریع ترین زمان ممکن با ما تجربه کنید.

  • شعبه های فعال برای دسترسی سریع به مناطق ۲۲ گانه تهران
  • اشنایی کامل لوله بازکن با تمامی مناطق تهران
  • اشنایی با ترافیک خیابان های تهران
  • استفاده از پیشرفته  ترین دستگاهها و امکانات 

دستگاههای لوله بازکن

لوله بازکنی توالت ، توالت فرنگی و یا سیستم لوله کشی حمام و دسشویی به منظور رفع گرفتگی لوله انجام میگیرد. روش های مختلفی برای لوله بازکنی انجام مییرد که بسته به دلیل گرفتی لوله و یا شدت گرفتگی آن می باشد. که در زیر به توضیح انها می پردازیم

روش های نوین لوله بازکنی

لوله بازکنی به روش پمپ هوا:

در این روش از دستگاه مخصوص پمپ هوا با قدرت بالا استفاده می شود و روش کار به این صورت است که لوله بازکن مقداری اب به لوله فاضلاب تزریق می کند و پس از ان لوله دستگاه وارد لوله فاضلاب گرفته شده وارد می کند و با روشن کردن دستگاه فشار هوای قدرتمندی وارد مسیر لوله می شود و گرفتگی های موجود را بر طرف می کند.

در این روش لوله بازکنی تجربه لوله بازکن حائز اهمیت است زیرا استفاده از این دستگاه متناسب با نوع لوله و مکان قرار گیری فاضلاب صورت می گیرد و در صورت اشتباه در تشخیص ممکن است به لوله ها اسیب جدی برسد.

استفاده از پمپ هوا در بازکردن لوله فاضلاب زمان بیشتری را نسبت به روش های دیگر می طلبد زیرا لوله بازکن نیاز به تمرکز و مکس بیشتری در روند کار دارد.

لوله بازکنی با روش پمپ تراکم هوا

در بسیار از موارد مشاهده می شود که گرفتگی به قدری زیاد است که دستگاه پمپ هوا جوابگو نیست و نیاز است تا از دستگاه قوی تری استفاده شود که در این موقعیت از دستگاه مخصوص تراکم هوا که قابلیت تنظیم شدن را نیز دارد استفاده می شود.

در این دستگاه لوله بازکنی می توان فشار وارده در لوله فاضلاب را تا چند برابر دستگاه های معمولی افزایش داد که از معایب این روش صدای بلند دستگاه است.

در این روش لوله بازکن ماهر دستگاه را مدت 5 تا 10 دقیقه به برق متصل می کند تا دستگاه اماده استفاده شود ، با اینکار هوا در مخزن با فشار بسیار بالا حبس می شود و زمانی که اهرم به سمت باز شدن کشیده می شودهوا با شدت بالا در مسیر لوله مسدود هدایت می شود و گرفتگی لوله را باز می کند.

نکته قالب ذکر این است که در صورتی که در لوله بازکنی به این روش نیاز به افزایش فشار هوا باشد، قابل تنظیم و اعمال می باشد.

این روش نیز  نیازمند مهارت افراد اجرایی می باشد و تجربه فرد تکمیل کننده کار است ، زیرا به دلیل تراکم بالای هوای وارده در لوله امکان ترک خوردگی و شکستگی وجود دارد که با تخصص لوله بازکن این مشکلات ایجاد نخواهد شد.

لوله بازکنی به وسیله دستگاه فنر 

بدون شک پر کاربردترین روش لوله بازکنی در تهران ، بازکردن لوله فاضلاب به وسیله دستگاه فنر است که توسط 90 در صد از لوله بازکن ها استفاده می شود و شما با هر شرکتی تماس بگیرید سرویسکار با این دستگاه اقدام به باز کردن لوله ها خواهد کرد.

دلیل کاربرد بالای این روش قدرتی است که فنر در لوله ایجاد می کند و قادر است تمامی اشیا جامد را جا به جا کرده و از بین ببرد و لوله را به طور کامل پاک سازی کند.

طول فنر و  برد بسیار بالای ان در کنار  قوانین فیزیک و قانون هوک که تناسب طول فنر و نیروی وارده را اثبات می کند ، می توان به این نتیجه رسید که این روش لوله بازکنی قادر است تمامی لایه های چربی و گرفتگی ها را برطرف کند و در تمامی قسمت ها اعم از اشپزخانه ، حمام ، فاضلاب و … استفاده شود.

در توالت های فرنگی در حد امکان از دستگاه فنر برای لوله بازکنی استفاده نمی شود چرا که سر فنر در حالت مارپیچ وارد محل مورد نظر شده و حرکت می کند و احتمال اسیب به قسمت های مختلف توالت وجود دارد.

در توالت های فرنگی از روش دوم که همان استفاده از دستگاه تراکم هوا می باشد ، استفاده می شود.

لوله بازکنی با مواد شیمیایی

لوله بازکنی های شیمیایی موثرترین محلول هستند که با ریختن آن در چاهک گرفتگی لوله ببراحتی از بین می‌رود و مجرای لوله باز می‌شود. ریختن مقدار کافی از این مواد به داخل لوله، امکان بازشدن گرفتگی داخل لوله وجود دارد. باید در ذهن داشت که سرعت اثر کردن لوله باز کن های شیمیایی کند است.راهنمای خرید محلول لوله بازکن را مطالعه کنید

لوله بازکنی تهران | تخلیه چاه تهران