نصب ایزوگام وقیر گونی در تهران

ایزوگام کشی وعایق کاری انواع سطوح 09129224641

 ابتدا باید سطح پشت بام بوسیله جارو و شستشو نظافت شود.
– ترک ها در صورتیکه بزرگتر از یک سانتیمتر باشند با خمیر ماستیک و یا سیمان پر می شوند.
– در صورت نیاز (شوره شدن یا صیقلی نبودن زیر کار)  در هر متر مربع 500 گرم خمیر پرایمر می زنیم.
– پس از خشک شدن کامل خمیر بطوریکه به دست نچسبد کار را ادامه میدهیم.
– اندازه گیری از محل ناودان شروع می شود.سطح کار  را به فاصله های عرضی 90 سانتیمتر علامت گذاری می کنیم.
– یک تکه لایه به ابعاد 50*50 بصورت قیفی داخل ناودان نصب می کنیم.
– در جلو ناودان یک متر لایه نصب میکنیم.
– زیر هر کدام از منابع آبی مثل چیلر یا کولر تک لایه های دو متری نصب می شود.
– لایه اصلی را باز و مقابل ناودان شروع یه نصب می نماییم.در زمان اجرا باید رول ایزوگام را که طول آن 10 متر است باز کرده و به دو قسمت 5 متری از دو طرف جمع کرده و از نقطه وسط شروع به نصب میکنیم.
دلیل این کار این است که اگر از یک سر لایه شروع به نصب کنیم خط تنظیم آن تراز نمیشود و لایه کج نصب می شود.
– بصورت چپ و راست حرکت میکنیم بصورتیکه عایق ردیف چپ و راست لایه نصب شده لبه های آن را به مقدار 10 سانتیمتر  پوشش میدهد .
– همپوشانی دو لایه کنار هم باید 10 سانتیمتر باشد.
قسمتی که باید با مشعل گرم شود با نایلون پوشیده شده است.اگر نایلون ضخیم باشد باید کنده شود و اگر نازک باشد باید با حرارت بیش از حد نیاز داده شود باعث سوختن تیشو و پلی استر داخل لایه می گردد.
همچنین در صورتیکه کمتر از حد معمول حرارت داده شود عایق کاملا به سطح کار نچسبیده و باعث نفوذ آب و رطوبت زیر عایق میگردد.
– پس از حرارت دادن و تنظیم عایق در محل مورد نظر از نقطه و سط عرض آن با فشار پا یا دست , لایه را به دو طرف هدایت و صاف میکنیم بطوریکه چین و چروک و هوا گرفتگی ایجاد نشود و مطمئن شویم که عایق به سطح مورد نظر کاملا چسبیده
است.آخرین مرحله , جوشکاری همپوشانی های عایق نصب شده است که باید با دقت فراوان با شعله کم مشعل و به کمک کمچه انجام شود.
– برای باز کردن بعضی از رول های عایق که دچار چروک خوردگی شده یا اصطلاحا پاشنه داده و پایین رول لایه به هم چسبیده است باید بوسیله مشعل حرارت داده شود و به آرامی باز شود , در غیر اینصورت باعث پارگی عایق می شود.

نصب ایزوگام وقیر گونی در کرج

آیا سقف منازلتان نم می دهد؟

آیا آشپزخانه و سرویس های بهداشتی تان رطوبت دارد؟

آیا دیواره های خانه تان نم دارد؟

ما برای همه این سئوالات پاسخی مناسب داریم.

ایزوگام و قیرگونی جزء لاینفک هر ساختمان است. اگر چه صنعت شیروانی در بعضی موارد جایگزین ایزوگام و قیرگونی شده است اما هنوز هم این دو عنصر در ساخت ساختمان ها نقش مهمی دارند. استفاده از شیروانی در هر مکانی هم به صرفه نیست. چون هم هزینه آن زیاد است و هم بار اضافی بر روی ساختمان است که جز در مناطق باران خیز و در موارد خاص لزومی به استفاده از آن نیست. بنابراین هنوز هم ایزوگام و قیرگونی مهمترین عناصر محافض ساختمان در برابر نفوذ آب هستند. بدون استفاده از ایزوگام یا قیرگونی حتی با بارش های کم هم آب از سقف ساختمان نفوذ خواهد کرد و باعث نم دادن سقف میشود که این عامل خود در سالیان طولانی باعث ریزش قسمت های نم داده میشود و همچنین باعث شکل گیری لکه های بزرگ و کوچک در قسمت های نم داده می شود و نمای ظاهری ساختمان را برهم می زند.

آیا با وجود ایزوگام و قیرگونی هم از نفوذ آب اطمینان حاصل میشود؟

اگر با صرف هزینه زیاد سقف ساختمانتان را ایزوگام کردید و بعد از مدتی باز هم علائم نم در سقف نمایان شد چه؟ اگر بعد از مدتی ایزوگام و قیرگونی ها از جای خود کنده شدند چه؟ در این صورت شما هزینه ای صرف کرده اید ولی به نتیجه قابل انتظار خود نرسیده اید. اگرچه ایزوگام و قیرگونی ساختمان را در برابر نفوذ آب ایمن می کنند اما این در صورتی است که از آنها به صورت صحیح استفاده شود و در جای خود درست نصب شوند. این کار فقط باید توسط افراد آشنا با کار و با تجربه انجام شود تا به نتیجه دلخواه برسد. نیروهای متخصص و باتجربه ما در شرکت مجریان امین توانایی خوبی در انواع عایق بندی های رطوبتی و حرارتی دارند. با عایق بندی کامل و دقیق ساختمان،توسط نیرو های متخصص، هنگام باران و برف با خیال راحت در منزل خود استراحت کنید از نفوذ آب به داخل ساختمان آسوده خاطر باشید.

فروش و نصب ایزوگام و عایق بندی پشت بام خانه ها، عایق بندی محل های در معرض رطوبت از قبیل سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها، حمام ها و شوفاژ خانه ها ازجمله خدمات متنوع ماست.

ما خدمات ساختمانی متنوعی را ارائه می دهیم از قبیل:

  • تخلیه چاه
  • لوله بازکنی
  • لایروبی و کف تراشی
  • حفر چاه نو
  • لوله کشی آب و فاضلاب
  • ایزوگام و قیرگونی

و خدمات متنوع دیگر. پس با ما در تماس باشید.  09129224641

ما با بازدید و مشاوره رایگان در امور مختلف ساختمانی شما را در مشکلاتتان یاری خواهیم کرد.